Zbieranie przedmiotów w PokéStops

Pokestopy są zaznaczone w grze na mapie jako unoszącą się niebieską kostkę. Stuknięcie ich pokaże więcej szczegółów o tym punkcie nawigacyjnym, włączając w to zdjęcie. Gracze mogą tylko zebrać przedmioty jeśli są wystarczająco blisko PokeStopów (czasami to znaczy, że musisz przejść na drugą stronę ulicy a czasem że jesteś zaraz obok tego). 

Jeśli aplikacja uzna, że jesteś wystarczająco blisko, przesuń obraz punktu orientacyjnego, aby go obracić, a wtedy zostaną wyplute trzy lub więcej przedmiotów.  Kiedy zbierasz przedmioty z Pokestopy, ikonka zmienia się z niebieskiej na purpurową, ale pokestopy odświeżają się co 5min więc możesz wrócić ponownie aby zebrać więcej przedmiotów.

 

Dla graczy którzy dopiero zaczynają, większość przedmiotów dostępnych w PokeStopach to Pokeballe i okazjonalnie jajka. Jajka, kiedy są umieszczone w inkubatorze, wyklują się w Pokemona w momencie kiedy gracz przebędzie określony dystans. Wszyscy gracze zaczynają z jednym inkubatorem, dodatkowy może być kupiony za PokeCoinsy. Kiedy gracz zaczyna nabijać lvl, przedmioty dostępne dla niego w Pokestopach stają się bardziej specjalne:

  • Na 5 levelu, gracz zaczyna zbierać eliksiry, kadzidło i  revive - co to jest revive? Przywraca pokemona do pełni zdrowia. Revive przywracasz Pokémona które zemdlał z powrotem do życia, eliksir leczy słaby Pokémony poprzez zwiększenie ich HP. Kadzidło jest używany do zwabienia dzikiego Pokemona na zewnątrz.
  • Na 8 levelu, gracze otrzymują Razz Berry i  Lure Module. Razz Berries są podawane dzikim pokemonom, jest mniejsze prawdopodobieństwo, że uciekną  i wymkną się z pokeballa. Lure Module jest jak kadzidło jednakjest  silniejsze i może być dołączone do PokéStops przez 30 minut, sprawiająć PokéStop dobrym miejscem aby znaleźć Pokémona.
  • Na 9 levelu, gracze zaczynają zdobywać Lucky eggs. Używając Lucky egg zwiększasz podwójnie zdobywane doświadczenie gracza przez 30 min gracz zdobywa bardziej mocny Great Ball, który zwiększa prawdopodobieństwo złapania dzikiego PokemonaNa 12 levelu
  • Na 20 levelu, zaczyna zdobywać jeszcze bardziej efektywny Ultra Ball


Opinia użytkownika


Brak komentarzy do wyświetleniaTwoja zawartość musi zostać zatwierdzona przez moderatora.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Add a comment...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead