Urodziny Pokemon Go i ostatni UPDATE

Witam,

mamy za sobą już pierwsze urodziny Pokemon Go...no właśnie i czy Was też zaskoczył (negatywnie) event z okazji tego "Święta"???

Pikachu z czapką słynnego Asha...oraz "prezent" - no tak, nie ma co dziwić ta opłata 1200 coinsów gdyż robimy prezent na urodziny, a prezenty raczej kupujemy. Wiele osób jest złych, że nie otrzymaliśmy żadnych upominków od właścicieli gry, ale to właśnie Oni chyba chcieli otrzymać prezent od Nas czyli najlepiej wykupić coinsy i zrobić prezent kupując urodzinową paczkę :)

PS. Jest pewna mała zmiana o której jeszcze nie wszyscy wiedzą...chodzi o zmiany w jajkach. Nie mam potwierdzonych informacji, lecz jeśli ktoś z Was drodzy czytelnicy zauważy zmiany jeśli chodzi o przeniesienie pokemonów względem odległościowym jajek proszę o informację. Podobno startery drugiej generacji trafiły do jajek 5km, Spinarak do 2km itp itd

Teraz trochę o najnowszym update...oczywiście zauważalne zmiany nastąpiły w Gymach. Myślę, że większa część graczy Pokemon Go wie o tym, że maksymalna liczba pokemonów w gymach to 6 oraz to, że można każdego dorzucać po 7min od wrzucenia ostatniego...pamiętajcie o tym aby po wrzuceniu swojego pokemona do Gymu od razu dać mu malinkę gdyż jego zdrówko jest odrobinę mniejsze zaraz po wrzuceniu na Arenę :)

Kolejna zmiana to słynne Raidy...mamy różnych Bossów, ich CP jest uzależnione od tego jaki jest to Tier (poniżej link z listą Bossów). Jak na razie nie ma w grze jeszcze legendarnych pokemonów ale są przecieki informacji na temat tego, że słynne Legendy zostaną do gry 22 lipca i to może być podsumowanie pierwszych urodzin Pokemon Go. Co myślicie o takiej finalizacji eventu urodzinowego???

 

Link do listy Bossów:

https://pokemongo.gamepress.gg/raid-boss-list

 

Pozdrawiam

Nowy redaktor

Adrian

 Opinia użytkownika


Brak komentarzy do wyświetleniaTwoja zawartość musi zostać zatwierdzona przez moderatora.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Add a comment...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead