Przedmioty w pokemon go - pełna lista

Pokeballe 20pokeballs.png

 To podstawowy przedmiot do łapania Pokemona. Nie możesz złapać nic jeśli skończą Ci się pokeballe. Ale są one bardzo pospolite; Pokestopy pękają w szwach od nich,  są one  również dostępne w sklepie w partiach po 20, 100 i 200 (w cenie 100, 460 i 800 Pokecoins).

Great balls greatball.png

Nie każdy może mieć od razu great balla - dopiero od 12 levela. To jest ulepszona wersja pokeballi, a zatem Twoje szanse na złapanie pokemona są większe niż poprzez użycie standardowego modelu :)

Ultra balls   ultraball.png

Są dostępne na 20 levelu.  Kolejny poziom w skuteczności - i kolejny poziom w cenie :)

Master balls  Master Ball.png

Świat  jeszcze ich nie widział! Nie były widoczne w grze od testów beta. Będą bardzo rzadkie, gdy tylko zaczynają pojawiać się ponownie. Mają szybkość przechwytywania 100 %; MasterBalle nigdy nie zawodzą. Podobnie jak w oryginalnej serii gier wideo, najlepiej zachowywać na legendarnego Pokemona jak Mewtwo.

 

Lucky Eggs  luckyegg.png

Przez 30 min, jeśli użyłeś Lucky egg, będziesz zdobywał 2x więcej punktów doświadczenia, cokolwiek będziesz robił. Najlepiej użyć kiedy będziesz wiedzial, że masz wiele do zrobienia - może być bardzo przydatny w połączeniu z innym przedmiotem jak Lure. (patrz niżej). Nie używaj ich jak siedzisz z rana w pracy o 9 rano. Zawsze możesz kupić więcej w sklepie jeśli zrobisz błąd. 

Egg  egg.png

Zwykłe jajo, nie mylić z lucky egg - tego nie konsumujesz. Wkładasz go do inkubatora aż się wykluje. Znajdowany często w pokestopach i używa się dystansu który musisz przejść aby wykluć pokemona. Czasem trzeba sie nachodzić lub najeździć...

Kiedy się wykluje, wyskoczy nowy pokemon, tylko dla Ciebie. Im więcej dystansu przeszedłeś aby go wykluć, tym rzadszego pokemona możesz się spodziewać. Poniżej ściągawka:

13697255_301478220202154_371811321849404

 

 

Potions potion.png

Bez niespodzianek, dzięki temu będziesz mógł uleczyć pokemona po walce. Odblokowane na 5 levelu, kiedy to już będziesz mógł również prowadzić walki w gymach

Super potions superpotion.png

To samo co potiony tylko bardziej efektywne. Na którym levelu są odblokowywane? Na 10 levelu.

Hyper potions hyperpotion.png

Jeśli masz 15 lvl, jest to najlepszy lekarz, najbardziej odbuduje zdrowie pokemona, w szczególności istotne kiedy regularnie atakujesz inne gymy.

 

Max Potions Max_Potion.png

Na 25 levelu zaczyna być dostepny max potion który kompletnie, w jednej chwili odnawia zdrowie pokemona

 

Lure modules luremodule.png

Lure module może być podłączony do pokestopa, w celu zwabienia pokemonów znajdujących się w okolicy. Jeden gracz rzuca lure module, a wszyscy korzystają przez 30 minut. Więc jeśli Twój kolega wykorzysta lure module, Ty też będziesz mógł skorzystać aby złapać w pobliżu pokemona. Możesz dostrzec pokestop który ma lure module poprzez wypatrywanie płatków deszczu na ekranie mapy. Nie przegapisz tego. Możesz czasem je zdobyć jako nagroda za leveling, w innym wypadku są do kupienia w sklepie za 100 pokecoins

 

Incense  incense.png

Kiedy używasz Incense stajesz się jak magnez na pokemony, jednak tylko przez 30 min. Dostępne do kupienia w sklepie i przy wbiciu levelu.

Razz berries  razzberry.png

Dostępne od 8 lvl, zwiększają szanse na złapanie pokemona. To trochę tak jakbyś miał go udobruchać.  Dostępne w pokestops i przez wbijanie lvlu.

 

Egg incubator eggincubator.png

Dostajesz jeden z nich na starcie, więcej możesz kupić za 150 pokecoins.  Można nosić 9 jajek za 1 razem, ale zaczynasz tylko z 1 inkubatorem więc nie zdziw się jak będziesz sobie życzył ich więcej.

Camera camera.png

Opcja ta pomaga Ci sfotografować pokemona na którego właśnie się natknąłeś. Po prostu wybierz camere ze swojej torby, kiedy namierzysz pokemona z mapy ekranu, rób zdjęcie.

 

Revive revive.png

Jeśli zdrowie pokemona spadnie do zera w trakcie walki, to znaczy ze zemdlał, będziesz potrzebował revive aby stawić go ponownie na nogi

Dostępne razem z potionami od levelu 5 kiedy zaczynasz walki gymów, warto pamiętać, że walka w swoim własnym drużynowym gymie nie spowoduje omdlenia, bo są to tylko szkolenia. Revive nie przywraca całkowicie zdrowia upadłego pokemona. Na to mamy...

Max revive  Dream_Max_Revive_Sprite.png

Pokemon zostanie przywrócony do pełni zdrowia jeśli wcześniej był omdlały. Nikt nie wie, kiedy można je odblokować. Będziesz mógł je znaleźć w Pokestops, ale nie będą się pojawiać często.

Stardust stardust.png

Służy do ewolucji pokemona oraz do wzmocnienia go. Zdobywa się go przez łapanie pokemonów oraz przy utrzymaniu gyma przez 21 godzin

 

Bag (upgrade) bagupgrade.png

Możesz nosić 350 sztuk, aby mieć więcej - + 50 będzie to kosztować 200 pokecoins.

Pokemon storage upgrade storageupgrade.png

Po jakimś czasie zbierzesz wiele pokemonów. Możesz je przerzucić do profesora, ale dostaniesz tylko jednego cukierka za każdego pokemona. Możesz odczuć, że to dosyć skromna nagroda za Twoje wysiłki. Jeśli uderzysz w limit możesz wykupić extra miejsce,50 za 200 pokecoinsOpinia użytkownika


Brak komentarzy do wyświetleniaGość
This is now closed for further comments