Pokemon Go Poradnik: Jak używać Pokemon Go Plus

1. Jak ustawić Pokemon GO Plus

Ustawienie Pokemon Go Plus jest stosunkowo łatwym procesem. Pierwszym krokiem jest upewnienie się, że jest on włączony oraz, że bluetooth również jest włączony na telefonie gracza. Stamtąd udaj się do ustawień gry i aktywuj Pokemon Go Plus. Naciśnij przycisk na Pokemon Go Plus, powinna pojawić się opcja w środku gry. Wybierz to, gotowe.

Z pokemon go plus zsynchronizowanym z Twoim telefonem, jest możliwe aby grać bez telefonu ciągle włączonego. Aby to zrobić upewnij się, że pokemon go app jest włączona, zablokuj telefon, i powinno być dobrze aby ruszać w drogę.

2. Jak złapać Pokemona z Pokemon Go Plus 

pokemon-go-spawn-guide-ingress-700x389.j

 

Jednym z głównych przyczyn dla których urządzenie to przyciąga uwagę jest możliwość złapania Pokemona bez ciągłego wpatrywania się w telefon. Kiedy Pokemon jest blisko, Pokemon Go Plus zacznie wibrować i świecić się na zielono. Naciśnij przycisk na środku urządzenia aby spróbować złapać cokolwiek się pojawi w tej okolicy. Jeśli złapiesz pokemona, Pokemon Go Plus wyświetli kolory tęczy, ale jeśli pokemon ucieknie, wyświetli czerwone światła

Używanie Pokemon Go Plus może być bardziej wygodne, ale są też pewne minusy. W trakcie pisania tego artykułu, Pokemon Go Plus żywa tylko regularnych PokeBalli, tak więc Great Balle, Ultra Balle mogą być użyte tylko przez aplikację z telefonu. Co więcej, gracze mają tylko jedną szansę na złapanie pokemona kiedy używają Pokemon Go Plus; jeśli ucieknie z PokeBalla,odleci momentalnie.

Oczywiście Niantic updatuje Pokemon Go regulanie, więc być może będzie wprowadzona możliwość używania Great Balli i Ultra Balli w Pokemon Go Plus. Do tego czasu, gracze będą musieli uzbroić się bardzo wiele pokeballi jeśli planują wykorzystywać to urządzenie.

3. Jak używać PokeStopów z Pokemon GO Plus

 

Pokemon-go-map-poke-stops-and-gym-692x38

 

Pokemon Go Plus również daje możliwość zbierania przedmiotów z pokestopów. Podobnie z łapaniem pokemona, kiedy gracz jest blisko Pokestopu, Pokemon Go Plus zacznie wibrować i świecić się. Jedyna różnica jest taka, że światło, które wskazuje PokeStop jest niebieskie zamiast zielonego. Zbieranie przedmiotów z PokeStopu odbywa się na podobnej zasadzie jak z łapaniem Pokemona - po prostu naciśnij przycisk na środku urządzenia.

 

4. Jak wykluwać jajka z Pokemon GO Plus

 

pokemon go egg hatch notification

Bywały zaniepokojenia wśród graczy, że Pokemon Go Plus nie będzie dokładnie zliczał przebytego dystansu w celu wyklucia jajka. Lecz jest przeciwnie, urządzenie odnotowuje wszystko dokładnie.

Jeśli macie już jakieś doświadczenia z Pokemon Go Plus lub macie dodatkowe informacje na temat tego urządzenia to zapraszam do komentowania.

Więcej informacji na ten temat w temacie poprzednim -> Pokemon Go Plus
Artykuł przetłumaczony z ang strony. Część tekstu usuwana lub zmieniana dla łatwości tłumaczenia

Edytowane przez Sinti

1 osoba lubi to


Opinia użytkownika
Twoja zawartość musi zostać zatwierdzona przez moderatora.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Add a comment...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead