Pokemon Go Plus, co to jest i po co ? Cena, data wydania, pytania i odpowiedzi.

Co to jest Pokemon Go Plus?

Pokemon Go Plus to urządzenie do noszenia ze sobą, które łączy się z Twoim smartphonem przez Bluetooth i informuje Cię kiedy Pokemon jest blisko Ciebie, w trakcie kiedy przemieszczasz się ulicami. Może być użyty aby złapać Pokemona, więc nie musisz wyciągać telefonu z kieszeni. To urządzenie powinno pomóc graczom pokemon go być bardziej świadomym co się dzieje wokoło nich, bez ciągłego wpatrywania się w monitor telefonu.

Jak działa Pokemon Go plus?

Mały, możliwy do włożenia na nadgarstek dzięki opasce lub przypięty do koszulki na klips, lub po prostu umieszczony w kieszeni. Gdziekolwiek się tylko znajdzie pokemon blisko Ciebie, urządzenie z lampką ledową będzie świecić i   wibrować. Można wówczas sprawdzić, który Pokemon się pojawił, patrząc na telefon i aplikację lub poprzez naciśnięcie przycisku na Plusie, co spowoduję próbę złapania pokemona poprzez rzucenie poke balla za Ciebie. Kolejna powiadomienie poinformuje Cię, czy udało się go złapać.

Czy muszę mieć Pokemon Go Plus?

Ponieważ jest to dodatek do pokemon go, nie jest konieczne abyś doświadczył tej gry - potrzebujesz do tego jedynie smartphona. Natomiast, może pomóc to w poszukiwaniu pokestopów i pokemonów w sposób łatwiejszy i bardziej komfortowy. Jeśli wkładasz go na rękę na przykład, możesz robić wszystko co robić na co dzień, okazjonalnie zatrzymując się kiedy urządzenie powie Ci jeśli Pokemon jest blisko.   

Czy Pokemon Go Plus będzie działał na moim telefonie?

W dniu premiery, Pokemon Go Plus, będzie działało tylko na  iOS. Będzie kompatybilny z iPhone 5, 5c, 5s, SE, 6, 6s, 6 Plus, oraz 6s Plus

Czy Pokemon Go plus można używać na Android?

Niestety Pokemon Go plus nie będzie działał Na androidzie w dniu premiery. Kompatybilność z Androidem jest w trakcie budowy

Jaka są rozmiary Pokemon Go Plus, jaka bateria?

W środku pudełka otrzymasz urządzenie pokemon go plus, poliestrową opaskę, która mierzy 4-7cm w trakcie noszenia, oraz wymienną baterię CR2032 w celu zasilenia. Wymiary to 46 x 33 x 17.5mm oraz waga 13 gram.

Ile kosztuje Pokemon Go Plus?

Cena w Uk to 34.99 £, w US 34.99$. W Polsce w przedsprzedaży cena waha się od 189 zł do 249 zł. W zależności od dostawcy  jaką cenę sobie ustalił... Koszt tego produktu w Polsce może się jeszcze wahać

Gdzie kupić Pokemon Go Plus?

Jak narazie można zamówić to urządzenie tylko jako pre-order, czyli płacisz i dostajesz w chwili wydania pokemon go plus na świat. Możesz też po prostu poczekać aż dostawcy będą mieli to urządzenie na stanie, i dopiero wtedy zamówić. Wydanie ma być pod koniec września 2016 r.


Tutaj nowsza część artykułu -> pokemon go plus

Artykuł przetłumaczony z ang strony. Część tekstu usuwana lub zmieniana dla łatwości tłumaczenia

Edytowane przez SintiOpinia użytkownika


Brak komentarzy do wyświetleniaTwoja zawartość musi zostać zatwierdzona przez moderatora.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Add a comment...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead