Pokemon GO - czyli jakie pokemony występują w danych rejonach świata / mapa.

Chciałbym przedstawić poradnik, dzięki któremu dowiemy się w jakich rejonach naszego świata występują ekskluzywne pokemony. 

 

Łapanie pokemonów nie należy do prostych rzeczy, tak samo jest z szukaniem danego pokemona bo nie każdy pokemon występuje w naszym kraju. Mowa tu np. o pokemonie o nazwie "Tauros" który w anime a w naszej rzeczywistości przypomina byka, zaś twórcy gry najbardziej do takich miejsc na świecie nawiązali do Meksyku i ich torreadorów. Bardzo ekskluzywny pokemonem a zarazem bardzo rzadkim dla Europy jest pokemon "Mr. Mime" który w rzeczywistości jest odpowiednikiem klauna? Czy twórcy z nas zadrwili? To pytanie należy kierować do twórców. :) 

Natomiast, dla terenów Australii został wyznaczony pokemon o nazwie "Kanghashan" zapewne związany jest z tamtymi terenami więc twórcy stwierdzili by tam był główny spawn tego typu pokemona.  Ale w rzeczywistości nie musimy przemierzyć całego świata by zdobyć danego pokemona, bo i o tym twórcy pomyśleli dodająć "eggs" czyli jajka 2km, 5km, i 10km z których także możemy te pokemony wykluć. 

A poniżej przedstawiam małą ściągawkę jako ciekawostkę dotyczącą tematu. :) 

 

pokemon_world_map_574x389_jpg_optimal.jp

 

Zapraszam do dyskusji :)

 Opinia użytkownika


Brak komentarzy do wyświetleniaTwoja zawartość musi zostać zatwierdzona przez moderatora.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Add a comment...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead