Pokemon Eevee? - Poradnik Pokemon Go dotyczący ewolucji i ataków.

W dzisiejszym artykule, chciałbym opisać wszystko co tylko wiem na temat znanego nam pokemona Eevee. 

Eevee to pokemon, który w  pokedex'ie zajmuję 133 miejsce, może On ewoluować na chwilę obecną w pierwszej generacji w trzy rodzaje pokemonów takie jak: 

  • Vaporeon ( Pokemon Wodny ) 
  • Jolteon ( Pokemon Elektryczny ) 
  • Flareon ( Pokemon Ognisty ) 

Eevee przed ewolucją jest pokemonem typu normalnego lecz dysponuje On takimi atakami jak: 

  • Quick Attack (7,62)
  • Swift (10.00) 
  • Tackle (10.91) 
  • Dig (12.07) 
  • Body Slam (25.64) * najlepszy* 

 

Jednakże, samo eevee bez formy ewolucji mało nam daje więc istnieje sposób manipulacji co do ewolucji, który pragnę przedstawić: działa On tylko niestety 3 razy co do 3 gatunków pokemonów takich jak wodny, elektryczny, i ognisty. Więcej niestety niż trzy razy nie możemy zmanipulować przemiany Eevee :( Wszystko co jest potrzebne to tylko nazwanie naszych eevee przed ewolucją jak poniżej :

 

Vaporeon - Rainer 

Jolteon - Sparky 

Flareon - Pyro 

 

250px_134_Vaporeon.png

 

1 Vaporeon to pokemon wodny jego najlepszym możliwym atakiem dla tego gatunku pokemona jest "Hydro Pomp" oraz " Aqua Tail" Jest to pokemon najsilniejszy z pozostałych dwóch posiada On największą ilość HP, i jest często spotykany w miejscach które są nazywane GYM'ami. Pokemon który jest zarówno dobry w ofensywie jak i defensywie, pokemon ten jest najsilniejszy na tego typu pokemony jak: Kamienny ( Onix & Geodude itp..) jednakże ma też wady bo bezproblemowo z vaporeonem radzą sobie pokemony roślinne. 

250px_135_Jolteon.png

2. Jolteon pokemon typu elektrycznego, jego najlepszym zestawem ataków są, ataki o nazwie: Thunder oraz Thunderbolt. Najlepszy jest na pokemony o typie wodnym (squirtle,magikarp,stearmie,psyduck, itp..) Wersja tego pokemona głównie zbudowana jest do ofensywy, w defensywie nie jest On tak zadziorny jak w walce  więc należy o tym pamiętać.

136_Flareon_BW_anime.png

 

3. Flareon - uniwersalny pokemon ognisty który ma bardzo mocne ataki takie jak "Fire Blast" & "Heat Wave" lecz niestety służyć może tylko jak i Jolteon głównie do ofensywy czyli do walk z innymi pokemonami typu roślinny (tangella, bulbasaur, caterpriee itp..) O typie pokemona i o tym jakiego pokemona na danego przeciwnika trzeba wystawić trzeba bardzo pamiętać bo ma to duże znaczenie w walce. 

 

Miejmy nadzieję, że będę miał możliwość opisać dzięki niantic jeszcze więcej ewolucji eevee gdy tylko będzie to możliwe, gdy tylko zostanie wprowadzona II generacja. 

 


Eevee_ewolucja_770x340.png

 

Mam nadzieję,że  poradnik się przydał i zachęcam do dyskusji i do założenia konta na portalu Pokegold.pl!

 

1 osoba lubi to


Opinia użytkownika


Brak komentarzy do wyświetleniaTwoja zawartość musi zostać zatwierdzona przez moderatora.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Add a comment...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead