Najlepsze pokemony do obrony GYM'ów w pokemon go - Top 5

Hej!

W dzisiejszym artykule, chciałbym przedstawić  najlepsze TOP 5 pokemonów które obronią naszego GYM'a, więc bez owijania przejdźmy bezpośrednio do tematu. Zapraszam. :)
 

 

Numer 5.

 

arcanine.png


Arcanine - pokemon typu Ognistego, jego młodszą ewolucją jest Growhlite. Pokemon ten znalazł się na miejscu 5'tym nie przez przypadek, do niedawna był pokemonem "średnim" był bardzo wolny a jego ataki nie były za mocne, lecz zmieniło się to od ostatniej aktualizacji, gdy producenci gry zauważyli w nim potencjał. Obecny Arcanine jest dużo mocniejszy jego najsilniejszym zestawem ataków są ataki: "Fire Blast (24,39)" & "Flamethrower (18,97)" Dlaczego Arcanine? Stwierdziłem po dłuższej analizie, że mimo to że nie jest odporny na typy pokemonów  ziemnych (np.dugtrio), kamiennych (np.Onix) czy wodnych (np.Poliwag) to jest mega odporny na aż 6 innych typów np. elektryczny,psychiczny,latający. Największą ilość CP która możemy uzyskać z naszego perfekcyjnego Arcanin'a to aż - 2983CP!

 

Numer 4.

 

131_Lapras_Pokemon_Mystery_Dungeon_Explo


Lapras - pokemon, który jest pokemonem rzadkim, możemy go złapać lecz nie respi on się szczególnie często lecz w przeciwieństwie bardzo rzadko, to mimo to możemy go także wykluć z jajka 10KM. Pokemon posiadający bardzo duża ilość HP bo zaczyna się ona prawie od 200HP +, znalazł się On na miejscu 4, ponieważ jest typem lodowym zarówno jak i wodnym, posiada on wysoką ilość HP, ale ma wyśmienite ataki takie jak "Blizzard (25,64)" & "Aqua Tail (19,15)" Jedynym minusem jest to, że ta forma pokemona nie posiada ewolucji, ale i pocieszeniem jest że Twój najlepszy Lapras może mieć największą ilość CP, aż - 2980!

 

Numer 3. 

 

134_Vaporeon_AG_anime.png

 

Vaporeon- ten pokemon zasługuję na 3 miejsce, mimo że jest tak bardzo z nerfiony przez innych graczy, i przez swoją mniejszą ewolucję jaką jest evee, gdyż występuje on dosyć często w europie. Mimo to w tym pokemonie są duże plusy, pierwszym z nich jest, to że może On posiadać największą ilość HP to nawet 260HP. Jest to pokemon wodny, a jego najlepszą kombinacją ataków są "Hydro Pump (23,68)" & "Aqua Tail (19,15)" Taki Vaporeon, który ma najlepszą ilość IV to prawdziwy tank do utrzymania naszego GYM'a w jak najdłuższym czasie. Pokemon zarówno dobry w defensywie jak i ofensywie jego największa ilość CP może posiadać - 2816CP!

 

Numer 2.

 

149.png

 

Dragonite - pokemon smok (dragon), jest najwyższa formą ewolucji, począwszy od dratini, a poźniej dragoniara. Dlaczego ten pokemon zajmuję tak wysokie miejsce w mojej top'ce? To proste, występuje On niesłychanie rzadko, można go wykluć tylko z jajka 10KM począwszy od jego najsłabszej ewolucji a kończąc na perfekcyjnym Dragon'ajcie którego najlepszą kombinacją ataków są: "Hyper Beam (24,00)" & "Dragon Claw (23,33)" Co jeszcze wyróżnia tego pokemona? To że posiada On bardzo dużą ilość HP, jest jednym z najlepszych możliwych pokemonów w grze, i jest prawdziwym unikatem ponieważ jako typ pokemona "dragon" potrafi operować takimi atakami które są: elektryczne,psychiczne, wodne,latające. To prawdziwa perełka każdego z trenerów Pokemon GO, a jego największa możliwa ilość CP na chwilę obecną wynosi aż - 3000CP!

 

Numer 1.

 

143.png

 

Snorlax - i jest w końcu miejsce pierwsze, które zajmuję nikt inny niż pokemon Snorlax co go wyróżnia od pozostałych pokemonów? A to, że posiada ogromną ilość DPS, jedyne co jest super efective na naszego snorlaxa to typ pokemona który jest walczący (np. Hitmonlee). Snorlax posiada ogromną ilość HP, którą nie łatwo pokonać gdy nie ma się przy sobie pokemona walczącego, a nawet gdy go posiadasz to nasz snorlax posiada atak zwany "Zen Heardtbett" to atak psychiczny, ten atak z łatwością pokonuje naszych rywali które mają pokemony walczące i inne typy pokemonów. Wyobraź sobie że w GYM'ie są 3 snorlaxy i każdy z nich ma po minimum 2500CP, ten GYM jest nie pokonany, a na pewno nie dzięki jednej czy 2 osobom walczącym z trzema snorlaxami. Najlepszą kombinacją ataków Snorlaxa są: "Hyper Beam (24,00)" & "Body Slam (25,64)" a także "Earthquake (23,81)" Największą ilość CP jaką snorlax może posiadać to 3112CP!

Mam nadzieję, że artykuł się spodobał i zapraszam do przedstawienia swojej najlepszej "piątki pokemonów", które Ty byś wystawił/ła w gymie. :) 
Również zachęcam do dzielenia się swoim doświadczeniem i dodaniem tego co jeszcze nie zostało napisane.

Inny artykuł - Tabela top 20 pokemonów do obrony gymów

1 osoba lubi to


Opinia użytkownika


Brak komentarzy do wyświetleniaGość
This is now closed for further comments