Jak rzucać pokeballem w Pokemon Go. Trzy zaawansowane porady

Rzucanie Pokeballem

Okazuje się, że jest o wiele więcej do zrobienia aby złapać Pokemona w Pokemon Go niż  tylko przesuwać palcem po ekranie. W czasie łapania Pokemona, na początku, można dostrzec, jak trudna będzie walka, poprzez kolor pierścienia, który pojawia się wokół Pokemona. Zielony Pierścień wskazuje łatwą walkę, żółty oznacza umiarkowanie trudny i czerwony oznacza, że będzie trudniej.

Techniki rzucania - jak rzucać Pokeballem

Wszystkie poniższe techniki są przedstawione w video pod artykułem, gdzie wizualnie są przedstawione techniki rzucania pokeballem.

1. Zacznij obracać pokeballem w koło. Kiedy umieścisz palec na pokeballu, zauważysz, że koło zaczyna się kurczyć. Jeśli Twój Pokeball wyląduje na celu, wewnątrz tego okręgu, dostaniesz dodatkowe punkty doświadczenia, bonus się zwiększa w miarę jak okrąg się kurczy. Jeśli masz umiejętność, możesz otrzymać dodatkowy bonus przez obracanie Pokeballa i ustawienie odpowiedniego kąta. Tylko nie spodziewaj się złapać Pikachu za każdym razem przez taki manewr : )

2. Rzut z góry. Całkowicie inna metoda, która została zauważona na popularnym serwisie Reddit, która polega na rzuceniu Pokeballa z góry ekranu zamiast z dołu.  

Śledź cień Pokémona.

3. Gdy rzeczywistość rozszerzona jest włączona, istnieje inny trik, który może pomóc przed zużyciem wszystkich Pokeballi. Niezależnie od tego, gdzie znajduje się Pokemon, będzie trochę cienia pod nimi. Rzuć Pokeballa w tym kierunku.

Aby mieć to zobrazowane obejrzyj filmik na zagranicznej stronie:

http://www.cnet.com/videos/how-to-throw-a-pokeball-in-pokemon-go/

Artykuł przetłumaczony z ang strony. Część tekstu usuwana lub zmieniana dla łatwości tłumaczeniaOpinia użytkownika


Brak komentarzy do wyświetleniaTwoja zawartość musi zostać zatwierdzona przez moderatora.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Add a comment...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead