Incense - jak skutecznie łapać dzięki temu pokemony / sposób działania.

Zacznijmy od samego początku co to jest Incense?

  • Incense w przetłumaczeniu na język polski to nic innego jak tylko wabik na pokemony. 

Jak dostać Incens'a? 

  • Na tą chwilę istnieją tylko dwie możliwości sprawienia sobie wabika, 1wszym sposobem jest wbijanie lvl, co powoduje nagrody w postaci jednego  dwóch czy nawet trzech Incens'ów. A drugim sposobem jest zakup w "PokeShopie" poniżej dodaję zdjęcia ile wabik kosztuje. 

inc2.jpg

 

Jak działa incense, i jak długo można go używać? 

  • Najskuteczniejszym działaniem Incens'a jest odpalenie go wtedy gdy na naszym radarze (nerby/sightings) nie ma w pobliżu żadnego pokemona. Najlepszymi tego typu miejscami mogą być, pola, małe wsie, wszystkie miejsca gdzie nasz radar nie pokazuje w pobliżu żadnego pokemona. Dlaczego tak, a dlatego że gdy odpalimy naszego wabika w takim oto miejscu, będą nam się spawn'iły pokemony losowe, Pokemony które mogą wykluć się z jajka 2km, 5km, a i nawet z 10km. 
  • Incens'a jednorazowo używać można przez 30 minut.

 

Jaka jest metoda by podczas trwania 30-sto minutowego wabika znaleźć jak najwięcej pokemonów i czy ktoś już to testował? 

  • Jeśli chodzi o sprawdzenie metody jak najlepszej skuteczności działania Incanse jestem ja i moja dziewczyna która mieszka na wsi, opracowaliśmy najlepszą metodę, którą już tłumacze. Jeśli po włączeniu Incens'a będziemy stali w miejscu, to tak będą nam dropiły się pokemony ale w mizernej ilości dokładnie przez 30 minut 6 losowych/rzadkich pokemonów. Ale idzie troszkę podnieść tę statystykę poprzez poruszanie się, ponieważ gdy przejdziemy 200m. Lub minie 5 minut czasu dostajemy dropy. Jak to sprawdziliśmy? Wsiedliśmy na rower i dosłownie, przez 30 minut zjeżdżaliśmy z górki i pod nią podjeżdżaliśmy. W ten sposób jednorazowa tura przeliczała nam po 200m, co dawała nam dodatkowy drop. :)

 

Co udało nam się dziś złapać tym sposobem? 

  • Moja dziewczyna przez 30 minut trwania Icens'a złapała: 

dor1.jpg  dor2.jpg

 

  • Natomiast mnie udało się złapać: 

kam1.jpg kam2.jpgkam3.jpg

 

Zapraszam do dyskusji, i do podzielenia się swoimi zdobyczami, które Wy złapaliście dzięki naszej metodzie. :)

(ps. Wszyscy sąsiedzi mają nas za wariatów, bo jeździmy z górki i pod górkę przez 30 minut dziennie. By dodać taki artykuł na Pokegold,pl.) 
 Opinia użytkownika


Brak komentarzy do wyświetleniaTwoja zawartość musi zostać zatwierdzona przez moderatora.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Add a comment...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead