Co to jest Pokemon Go - wszystko o aplikacji.

Czym jest aplikacja Pokemon Go? 

To darmowa gra do pobrania na dwóch mobilnych systemach takich jak Android i IOS, Pokemon Go jest grą fabularną wzorowaną na podstawie kultowego Anime "Pokemon" na chwilę obecną nasza aplikacja odwzoruję tylko jeden świat, czyli pierwszą generację Pokemonów o nazwie "Indigo League" Aplikacja ujrzała światło dzienne 6 lipca 2016r  jak oficjalną premierę i natychmiastowo oblężyła cały świat Pokemonami które chce znaleźć każdy trener. Pomysłodawcą i realizatorem gry jest firma "Niantic" Aplikacja dzięki wykorzystaniu technologii rzeczywistości rozszerzonej, gracz wyposażony w smartphone z kamerą ma możliwość chwytania i kolekcjonowania w swoim pokedeksie rozmaitych pokemonów, o różnych typach sił takich jak: wodny, lodowy, rośliny, trujący, elektryczny, ognisty, ziemny, skalny,psychiczny, walczący,normalny, smoczy. na swoim ekranie telefonu.

Aplikacja w tym celu używa naszej lokalizacji GPS jak i połączenia siecią zarówno przez Wi-fi jaki przez transfer. Pokemon Go jest oparty na modelu " free-to-play " co w wolnym znaczeniu pozwala nam grać za darmo, mimo to developerzy dla bardziej wymagających trenerów wprowadzili do gry mikro płatności dzięki nim możemy kupować tzw. "Poke Coinsy" 
 

Na co możemy wymienić nasze Poke Coinsy?  

  • Zestawy Poke-balli.
  • Zestawy Incense (wabiki na pokemony)
  • Zestawy Luure Module (wabik używany na Pokestopach.
  • Powiększony plecak Pokemonów
  • Powiększony plecak Itemów.
  • Zestaw Lucky Egg.

 

Jak wygląda rozgrywka Pokemon GO? 


Od czego zaczyna każdy trener to od wyboru postaci (chłopak/dziewczyna) kończąc po kolorze butów, czy kolorze włosów. Następnie aplikacja generuje za pomocą GPS'u naszą lokalizacje a przy tym wszystkie pokestopy/gymy i wszystkie spawny w których występują pokemony. Gdy tylko zbliżymy się do naszego spawnu Pokemonów który wskazuje nasze "nerby" pokemon natychmiastowo pokazuję sie na ekranie naszego smatphonu i mamy możliwość walki z nimi poprzez rzucanie w niego 3'ma rodzajami Pokebali. od czego zależy czy pokemona uda nam się złapać? Od szczęscia, od ilość CP Pokemona i od złości naszego pokemona. Jest sposób by złośliwego Pokemona poskromić poprzez danie mu tzw "Razz Berry" czyli niczego innego niż jagódki. Gra opiera się na systemie zdobywanego expa, czyli poprzez zbierania doświadczenia w grze przez łapanie coraz to nowszych pokemonów wbijamy coraz to większe levele począwszy od Levelu 1. Gra zrobiła wielką furrorę na świecie i wyciągneła wiele osób z domu sprzed komputerów i wyciąga do dziś więc zapraszam do wspólnej zabawy z Pokemon Go! 

Mam nadzieję, że artykuł się podoba jeśli tak zostawł łapkę w górę. :)Opinia użytkownika


Brak komentarzy do wyświetleniaTwoja zawartość musi zostać zatwierdzona przez moderatora.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Add a comment...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead