80 nowych pokemonów, nowe ataki i wiele nowych przedmiotów!

 16 lutego 2017 do gry w końcu zostały dodane Pokémony z drugiej generacji, ale to nie jedyne zmiany jakie przyniosła nam nowa aktualizacja!

Do gry zostały również dodane kamienie ewolucji, rzadkie przedmioty które może zdobyć poprzez kręcenie Pokéstopami. Kamienie  ewolucji są wymagane gdy chcemy przeprowadzić niektóre ewolucje, np. Glooma w Bellosoma, Scythera w Scizora albo Seadry w Kindrę, oczywiście potrzebujemy jeszcze cukierków aby przeprowadzić taką ewolucję. Kamienie ewolucji to nie jedyne przedmioty, jakie zostały dodane do gry w najnowszej aktualizacji, dodane zostały również nowe malinki:

Pinap Berry oraz Nanab Berry. Gdy damy Pokémonowi Pinap Berry i go złapiemy, da nam on 2x więcej cukierków, Nanab Berry spowalnia ruchy pokemona dzięki czemu łatwiej go złapać.

Do gry została również dodana masa nowych ataków i wiele starych zostało pozmienianych. Zmieniła się również ścieżka dźwiękowa w grze oraz wygląd interfejsu podczas łapania Pokémona.

Ostatnia i również bardzo dobra zmiana to większa liczba cukierków z Pokémonów które są ewolucjami, np. gdy złapiemy Pidgeotto, dostajemy 5 cukierków a gdy Pidgeota, dostajemy ich aż 10, więc w połączeniu z Pinab Berry, możemy dostać aż 20 cukierków z 3 formy ewolucji!

 Opinia użytkownika


Brak komentarzy do wyświetleniaTwoja zawartość musi zostać zatwierdzona przez moderatora.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Add a comment...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead